Finansçı Olmayanlar İçin Finans Uzaktan Eğitim Programı - Ankara Sanayi Odası

Finansçı Olmayanlar İçin Finans Uzaktan Eğitim Programı

    17 Nisan 2015

Tarih: 17.04.2015
İşareti: 05/5000-992
İrtibat:dim@aso.org.tr
 
Sayın Üyemiz,
 
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi’nin (TOBB ETÜ-SEM), 4 Mayıs – 2 Haziran 2015 tarihleri arasında gerçekleştireceği “Finansçı Olmayanlar İçin Finans Uzaktan Eğitim Programı”na ilişkin detaylar ekte yer almaktadır.
Eğitim; Finansal Yönetimin Amacı ve Faaliyetleri, Finansal Araçlar, Finansal Tablolar ve Finansal Tablolar Analizi, Temel Finans Matematiği, Bütçeleme, Finansal Kuruluşlar, Finansman Kaynaklan, İşletme Sermayesi Yönetimi, Dış Ticaretin Finansmanı, Finansal Teknikler, Finansal Piyasalar, Proje Değerlemesi, Risk Yönetimi, Portföy Optimizasyonu ve Kurumsallaşma – Kurumsal Yönetime Geçiş konularını içermektedir.
Dersler hafta içi beş akşam 19.30 – 21.00 saatleri arasında canlı olarak gerçekleştirilecektir. Katılımcılar dersleri canlı olarak internet üzerinden takip edecek ve eğitmenlere sorularını ders esnasında yöneltebileceklerdir. Canlı dersi kaçıran katılımcılar kullanıcı adı ve şifreleriyle sisteme girerek dersleri daha sonra izleme imkanı bulabilmektedirler. Eğitim sonunda internet üzerinden yapılacak sınavda başarılı olan katılımcılara sertifika verilecektir. Kontenjanın 50 kişi ile sınırlı olması olması nedeniyle kayıtlarda başvuru tarihi dikkate alınacaktır.
Bilgilerinize sunarız.
 
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası