Euromoney Seminars “II. Yıllık Türkiye Enerji ve Altyapı Finansmanı” Konferansı - Ankara Sanayi Odası

Euromoney Seminars “II. Yıllık Türkiye Enerji ve Altyapı Finansmanı” Konferansı

Tarihi     : 03.04.2009
İşareti    : 5/5000 – 1401
Yanıt      : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz;

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan alınan bir yazıda, Uluslararası finans alanında yayıncılık ve konferans faaliyetleri yürüten ve bu alanda dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olan Euromoney Seminars’ın, DEİK’in desteğiyle, 21-22 Mayıs 2009 tarihlerinde Mövenpick Hotel İstanbul’da “II. Yıllık Türkiye Enerji ve Altyapı Finansmanı” Konferansını gerçekleştireceği belirtilmektedir.

Türkiye’nin, son dönemde özelleştirme, altyapı ve enerji projeleri ile yabancı yatırımcıların ilgisini çektiği ve bu gelişme çerçevesinde 2008 yılının Nisan ayında üst düzey kamu kurumları temsilcilerinin, özel sektör kuruluşlarının ve uluslararası finans kuruluşlarının katılımıyla ilk konferansın gerçekleştirildiği ve bu etkinliğin iş çevreleri tarafından oldukça başarılı bulunduğu ifade edilmektedir. Bu yıl gerçekleştirilecek Konferans’a da kamu kurumları, önemli finans kuruluşları, bankalar ve uluslararası organizasyonlardan geniş katılım olmasının beklendiği bildirilmektedir.

Bu çerçevede, DEİK üyelerine yüzde 15 indirim sağlanan ve aşağıdaki linkte katılım koşulları ve taslak programı sunulan konferansa katılmayı arzu eden üyelerimizin taslak programın son sayfasında bulunan kayıt formunu doldurarak, form üzerindeki Euromoney Seminars adreslerine e-posta veya faks yoluyla ulaştırmaları gerekmektedir. Katılım iptali ve ücret iadesi için son tarih 7 Mayıs 2009 olarak iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası 

DAHA FAZLA BİLGİ VE KATILIM FORMU İÇİN:
http://www.deik.org.tr/Pages/TR/DEIK_ToplantiDuyurulariDetay.aspx?tdDetId=438&IKID=10