ENFLASYONLA MÜCADELE PROGRAMI KAPSAMINDA İNDİRİM KAMPANYASI UYGULANMASI - Ankara Sanayi Odası

ENFLASYONLA MÜCADELE PROGRAMI KAPSAMINDA İNDİRİM KAMPANYASI UYGULANMASI

    12 Ekim 2018

İşareti : 05/5000-2570
İrtibat : dim@aso.org.tr
Sayın Üyemiz,

Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla Enflasyonla Mücadele Programı çerçevesinde ülke genelinde “İndirim Kampanyası” başlatılmıştır.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) alınan yazıda, 81 il, 160 ilçede yer alan 365 Oda/Borsa ile üretim gerçekleştiren ve çeşitli ürünlerin ticaretini yapan Oda/Borsa üyelerinin İndirim Kampanyasına katkıda bulunmasının önem arz ettiği belirtilmektedir.

Bu itibarla, ekte sunulan listedeki Tüketici Fiyat Endeksinde yer alan ürün ve hizmetlere yönelik asgari 3 ay süreyle en az %10 indirim yapılması teşvik edilmekte ve indirim yapan üyelerimizin tespit edilmesi istenmektedir.

Bu çerçevede, “İndirim Kampanyası”na katılım sağlamanız ve indirim yaptığınız ürünlerle ilgili bilgileri, şirket bilgilerinizle birlikte ekte yer alan forma işleyerek, kampanyada kullanılan görseller ve medyada yer alan dokümanlarla beraber TOBB’a bildirilmek üzere 18 Ekim 2018 tarihine kadar Odamız Araştırma ve Yönlendirme Müdürlüğü’ne (E-posta: nilay.sahin@aso.org.tr) iletmeniz hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası

Ek :
1- Ürün ve Hizmet Listesi (4 sayfa)
2- İndirim Kampanyası Form (1 sayfa)