Endonezya – Doğu Java Yatırım Fırsatları - Ankara Sanayi Odası

Endonezya – Doğu Java Yatırım Fırsatları

    16 Nisan 2013

Tarih: 16.04.2013 
İşareti:05/5000-1436
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan alınan bir yazıya atfen; Endonezya Cumhuriyeti Doğu Java Eyaleti Vali Yardımcısı, Doğu Java Yatırım Koordinasyon Kurulu üyeleri ve Endonezya Ankara Büyükelçisi Sayın Nahari Agustini’nin katılımları ile 25 Nisan 2013 Perşembe günü 14.00-17.00 saatleri arasında İstanbul TOBB Plaza’da bir toplantı düzenleneceği belirtilmektedir. Söz konusu toplantının dili İngilizce olacaktır.
 
Endonezya – Doğu Java’da yatırım fırsatlarının anlatılacağı toplantıda ele alınacak proje ve sektörler aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır:
– Situbondo’da Petrol Rafinerisi
– Lamongan’da LNG Terminali ve Gaz Ünitesi
– Ariuno-Welirang Jeotermal Eneıji Tesisi
– Otoban
– Yükseltilmiş Demiryolu ve Hızlı Yolcu Taşıma Sistemleri
– Juanda Havalimanı İşletilmesi ve Yolcu Terminali
– Sendang Biru Liman Geliştirme Projesi
– Organize Sanayi Bölgesi
– Gıda İşleme, Metal, Makina – Elektronik ve Tekstil
Yatırım uzmanlan ve heyet üyeleri ile ikili görüşme yapma imkanı da olacağı söz konusu toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin en geç 19 Nisan Cuma günü mesai bitimine kadar DEİK’e katılım teyitlerini (Dilek Morgül, Tel: 0212 339 50 18, E-posta: dmorgul@deik.org.tr) iletmeleri gerekmektedir.
 
Söz konusu toplantıya ait heyet listesine ve taslak programına Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği web sitesi (www.tobb.org.tr) sağ panelinde “Hizmetier” başlığı altındaki “Uluslararası İş İmkanları/Yurtiçi Etkinlikler” bölümünden ulaşılabilir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası