Ekvador’daki Ticaret Ve Yatırım İmkanları - Ankara Sanayi Odası

Ekvador’daki Ticaret Ve Yatırım İmkanları

    22 Nisan 2014

Tarih: 22.04.2014                                     
İşareti: 05/5000-1317
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Ekvador Büyükelçiliğinimizden alınan bir yazıya atfen; “Ekvador’daki Ticaret ve Yatırım İmkanları” konulu konferansın 30 Nisan 2014 Çarşamba Günü saat 15.30’da TOBB Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirileceği bildirilmektedir.
 
Gül ticaretinde önde gelen Ekvador ile hayvancılık, balıkçılık ve çiçekçilik konusunda işbirliği potansiyeli bulunmakla birlikte, Ekvadorlu firmaların son zamanlarda inşaat sektöründe Türk firmalarını tercih etmesi de müteahhitlik alanında İşbirliği yapılabileceğini göstermektedir.
 
Ekte programı verilmekte olan söz konusu konferansın, Türk iş dünyasına Ekvador’u tanıtarak, Ekvador’daki işbirliği fırsatlarıyla ilgili bilgi vermeyi ve Ekvador ile Türkiye arasındaki ilişkilerin güçlendirilmesini sağlamayı amaçladığı iletilmektedir.Toplantı sırasında Türkçe-İngilizce simültane çeviri sağlanacaktır.
 
Konferansa katılmak isteyenlerin katılım bilgilerini 25 Nisan 2014 tarihine kadar zeynep@proecuador.gob.ec adresine e-posta yoluyla ya da 0 (312) 446 01 60 (dahili 21) numaralı telefona bildirmeleri gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası