Ekselansları Norveç Kraliyet Prensi Ankara Ziyareti Kapsamında Hidroenerji Forumu Daveti. - Ankara Sanayi Odası

Ekselansları Norveç Kraliyet Prensi Ankara Ziyareti Kapsamında Hidroenerji Forumu Daveti.

Tarihi     : 30.10.2008
İşareti    : 5/5000 – 4279
Yanıt      : dim@aso.org.tr


Sayın Üyemiz;

Ekselansları Norveç Kraliyet Prensi Türkiye’yi 25-27 Kasım 2008  tarihleri arasında ziyaret edeceklerdir.

Ekselanslarına beraberinde Norveç Sanayi ve Ticaret Bakanı Sn. Sylvia Brustad, Dışişleri Bakan Yardımcısı Sn. Elisabeth Walaas, Enerji ve Gaz Bakan Yardımcısı Sn. Monica Stubholt; Norveç Hidroelektrik sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketler, aynı zamanda yenilebilir enerji, denizcilik sektöründen iş adamları eşlik edecektir. Ekselansları ve beraberindeki heyet Ankara’da 25-26 Kasım tarihleri arasında bulunacaklar ve daha sonra İstanbul’a geçerek 27 Kasım tarihinde ülkemizden ayrılacaklardır.

 

Bu heyet Ankara’da iken bir Hidroenerji forumu düzenlenecektir. Enerji Bakanlığı ile ortaklaşa düzenlenecek söz konusu Hidroenerji forumuna Norveç tarafında büyük bir ilgi olduğu ve sektörün önde gelen firmalarının katılım için kayıtlarını yaptırmaya başladıkları ifade edilmiştir.

Norveç’ten gelecek Enerji İş heyetinin detaylı programı ve Norveç tarafından konuşmacı olarak katılacakların isimleri ekte yer almaktadır. 25-26 Kasım 2008 tarihlerinde gerçekleştirilecek foruma katılmak isteyen üyelerimizin en geç 03 Kasım 2008 Pazartesi tarihine kadar Odamız Dış İlişkiler ve İş Geliştirme Müdürlüğünden Çağla ZEYREK’e (Tel: 4171200/1209; cagla.zeyrek@aso.org.tr) bildirmeleri hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası