Efran-Ecti Organizasyonu Daveti Hk. - Ankara Sanayi Odası

Efran-Ecti Organizasyonu Daveti Hk.

    17 Mart 2010

Tarihi     : 17.03.2010
İşareti    : 03.4/5000-893
Yanıt      : dim@aso.org.tr  
 
Sayın Üyemiz, 
 
Efran International Consulting’den alınan bir yazıda, Efran International Consulting’in Ankara’da faaliyet gösteren uluslararası iş geliştirme ve pazarlama danışmanlık hizmetleri veren yabancı sermayeli bir danışmanlık firması olduğu ve rolünün yabancı pazarlara açılmak isteyen Türk firmalara ve Türkiye’de iş ortaklığı geliştirmek isteyen yabancı firmalara stratejik danışmanlık, hem araştırma anlamında hem operasyonel bir şekilde hizmet verdiği belirtilmektedir.

Faaliyetleri dahilinde 18 Mart 2010 tarihinde, Limak Ambassadore Butik Otel’de Merkezi Fransa’da olan ECTİ derneği ile Ankara’da  faaliyet gösteren işletmeleri biraya getirmek ve Türk şirketlerinin uluslararası tecrübesi bulunan bu dernekten faydalanmasını sağlamak amacıyla bir organizasyon düzenleneceği ifade edilmektedir..

Hem kendimiz hem de düzenleyeceğimiz organizasyon hakkında daha detaylı bilgi paylaşımı için firmanızdan randevu talep ediyoruz.

Efran International Consulting ve ECTI hakkında daha detaylı bilgi ekte yer almaktadır.
Söz konusu etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin Efran International Consulting ile (Tel: 0312 446 07 50, E-mail: info@efranconsulting.com) irtibata geçmeleri hususunu bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
 
Ankara Sanayi Odası