ECOMONDO – 16. Uluslar Arası Malzeme Ve Enerji Geri Kazanımı Ve Sürdürülebilir Kalkınma Fu - Ankara Sanayi Odası

ECOMONDO – 16. Uluslar Arası Malzeme Ve Enerji Geri Kazanımı Ve Sürdürülebilir Kalkınma Fu

    15 Ağustos 2012

Tarihi : 15.08.2012
İşareti : 05/5000- 2654
İrtibat : dim@aso.org.tr 
 
Sayın Üyemiz;  
 
İzmir İtalyan Ticaret Odası’ndan alınan bir yazıda, Rimini Fuarcılık işbirliği ile, 7-10 Kasım 2012 tarihleri arasında Rimini’de düzenlenecek olan “ECOMONDO – 16. Uluslararası Malzeme ve Enerji Geri Kazanımı ve Sürdürülebilir Kalkınma Fuarı” için 10 firmadan oluşan bir ziyaretçi heyeti organize edecektir. Organizasyona, çevre, malzeme ve enerji geri kazanımı, sürdürülebilir kalkınma konuları üzerine faaliyet gösteren firmalar davet edilmektedir.
 
Fuarda mevcut sektör başlıkları şunlardır;
·        Atık malzeme geri dönüşümü üzerine çalışan firma ve ilgili birimler,
·        İnşaat ve yıkım materyallerinin geri dönüşümü alanında faaliyet gösteren firmalar,
·        Atık suların geri dönüştürülmesi,
·        Analiz, Ölçüm , Kontrol ve İzleme faaliyetleri gösteren firmalar,
·        Yenilenebilir enerji ve sürdürülebilir kalkınma,
·        Ayrıca, kirlilik sorunu yaşayan ( eski endüstriyel araziler vb. ) araziler ile ilgi çalışan araştırmacı, teknisyen ve proje yetkililerini buluşturmayı hedefleyen bir bölüm organize edilecektir.
 
Katılımcıların Rimini’deki 3 gece konaklamaları (bed&breakfast), İtalya’daki  transferleri (havalimanı/otel/havalimanı ile otel/fuar alanı/otel transferleri) Rimini Fuarcılık tarafından  karşılanacaktır. Ayrıca; katılımcıların fuarın ilk gününde Rimini Fuarcılık tarafından organize edilen ikili görüşmeleri (en az 10) gerçekleştirmeleri; 2. gün ise fuar ziyaretini gerçekleştirmek üzere fuar alanında bulunmaları gerekmektedir. Heyete İzmir İtalyan Ticaret Odası’ndan İtalyanca bilen bir yetkili eşlik edecektir.
 
Başvurular Rimini Fuarcılık tarafından değerlendirilecek ve değerlendirme sonuçları İzmir İtalyan Ticaret Odası tarafından başvuru sahiplerine yazılı olarak iletilecektir. Organizasyona katılım ücreti 250 € olup, görüşme dilinin İngilizce olacağını ve görüşmelerde talep edildiği takdirde ücretsiz tercüman hizmetinin sunulacağı belirtilmiştir.
 
Organizasyona katılmak isteyen üyelerimizin en geç 07 Eylül 2012 Cuma günü saat:18.00’e kadar ekteki başvuru formunu doldurarak mail yoluyla İzmir İtalyan Ticaret Odası’na başvurmaları hususunu bilgilerinize sunarız. Faks ile gelen başvurular değerlendirilmeye alınmayacaktır.
 
Fuar ve fuarda gerçekleştirilecek etkinlikler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için fuar web sitesini (http://www.ecomondo.com/) ziyaret edebilir ya da İzmir İtalyan Ticaret Odası ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Saygılarımızla
 
            
-İletişim
İzmir İtalyan Ticaret Odası
Camera di Commercio Italiana di Izmir
Derya Önal
Müşteri İlişkileri ve Basın Yayın Yetkilisi
Tel                  :  00 90 232 464 77 47
e-posta          : deryaonal@cciizmir.org