Dünya Bankası Çok Taraflı Yatırım Garanti Kuruluşu Toplantısı - Ankara Sanayi Odası

Dünya Bankası Çok Taraflı Yatırım Garanti Kuruluşu Toplantısı

Tarih: 18.09.2014     
İşareti: 05/5000-2891
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı’ndan alınan bir yazıya atfen; 22-24 Eylül 2014 tarihlerinde, Çok Taraflı Yatırım Garanti Kuruluşu(MIGA) Başkanı Sn. Keiko Honda’nın Türkiye’ye resmi bir ziyaret gerçekleştireceği belirtilmekte ve Türk özel sektör temsilcileri ile bir araya gelmesiin öngörüldüğü bildirilmektedir.
Bu kapsamda, MIGA’nın Türkiye’deki faaliyetlerini geliştirmek üzere özel sektör temsilcilerine, kuruluşun çalışmalarının ve ürünlerinin tanıtılmasına yönelik, MIGA Başkanı Sn. Keiko Honda’nın katılımı ile 23 Eylül 2014 tarihinde, 12:30-13:30 saatleri arasında TOBB Kabul Salonu’nda bir çalışma yemeğinin düzenleneceği bildirilmektedir. Söz konusu çalışma yemeğine, Ortadoğu, Afrika ve Avrupa’da yatırımları olan ve yeni yatırım fırsatları ile ilgilenen Türk özel sektör temsilcilerinin katılımında fayda görülmektedir.
Söz konusu çalışma yemeğine katılımınız için, TOBB web sitesi (www.tobb.org.tr) sağ panelinde bulunan “Hizmetler/ Uluslararası İş İmkanları/ Yurt İçi Etkinlikler” bölümünde yer alan başvuru formunun doldurularak gulsen.kocabas@tobb.org.tr adresine iletilmesi gerekmektedir.
Bilgilerinize sunarız.
 
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası