DIŞ TİCARET BİLGİLENDİRME SEMİNERİ – 05/5000-941 - Ankara Sanayi Odası

DIŞ TİCARET BİLGİLENDİRME SEMİNERİ – 05/5000-941

İşareti : 05/5000-941
İrtibat : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz;
Ankara Ticaret Odası’ndan (ATO) alınan bir yazıda, Ekonomi Bakanlığı, TOBB ve TİM koordinasyonunda, Ankara Ticaret Odası işbirliği ve ev sahipliğinde 12 Nisan 2017 tarihinde Ankara’da bir “Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri” düzenleneceği bildirilmektedir.

Yazının devamında, Ekonomi Bakanlığı tarafından yatırım teşvikleri ile mal ve hizmet ihracatına yönelik desteklerin verilmekte olup firmaların ihtiyaçları doğrultusunda destek mevzuatlarında iyileştirme çalışmalarının yapıldığı ve yeni destek mevzuatlarının yürürlüğe konduğu belirtilmektedir. Bu çerçevede, firmaların güncellenen ve yeni yürürlüğe konan destek mekanizmaları hakkında bilgilendirilmeleri amacıyla düzenlenecek seminerde, “İhracatta Sağlanan Destek Programları – Döviz Kazandırıcı Hizmet Ticaretinin Desteklenmesi – Yatırım Teşvikleri – Türk Eximbank İhracat Kredi Sigorta ve Garanti Programları” konularının ele alınacağı ifade edilmektedir.

Ekonomi Bakanlığı üst düzey yöneticilerinin katılımlarıyla gerçekleşecek söz konusu toplantıya katılmak isteyenlerin aşağıdaki iletişim bilgileri ile temasa geçip kayıt yaptırmaları hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası


Tarih: 12 Nisan 2017, Saat: 12:30-17:30
Yer : Ankara Ticaret Odası

Kayıt yaptırmak ve ayrıntılı bilgi için:
Cansu Cansın Planya
Telefon: 201 81 85
E-posta : cansin.planya@atonet.org.tr