Dış İlişkiler Müdürlüğü’nden 2 adet duyuru - Ankara Sanayi Odası

Dış İlişkiler Müdürlüğü’nden 2 adet duyuru

Cumhurbaşkanı Sn. Abdullah Gül’ün Rusya Federasyonu ziyareti

 

Tarihi     : 05.12.2008
İşareti    : 5/5000 – 4763

Yanıt      : dim@aso.org.tr

 


Sayın Üyemiz;

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Cumhurbaşkanı Sn. Abdullah Gül’ün 25-28 Aralık 2008 tarihlerinde Rusya Federasyonu’na resmi bir ziyaret gerçekleştireceği belirtilmektedir.

 

Bu ziyaret vesilesiyle yapılacak ikili resmi görüşmeler ile heyetler arası müzakerelerde dile getirilmesi gerektiği düşünülen konularda görüş ve önerileri olan üyelerimizin, görüşlerini en geç 17 Aralık 2008 Çarşamba gününe kadar Odamız Dış İlişkiler ve İş Geliştirme Müdürlüğü’ne (E-posta: dim@aso.org.tr) iletmeleri  hususunu bilgilerinize sunarız.

 

Saygılarımızla,

 

Ankara Sanayi Odası 

 

—————————————————————————————————————————-

Cumhurbaşkanı Sn. Abdullah Gül’ün Rusya Federasyonu ziyareti

 

Tarihi     : 05.12.2008
İşareti    : 5/5000 – 4764
Yanıt      : dim@aso.org.tr

 


Sayın Üyemiz;

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Gürcistan Başbakanı Sn. Grigol Mgaloblişvili’nin 22-24 Aralık 2008 tarihlerinde ülkemize resmi bir ziyaret gerçekleştireceği belirtilmektedir.

 

Bu ziyaret bağlamında gerçekleştirilecek ikili resmi görüşmelerde ve heyetler arası müzakerelerde dile getirilmesi gerektiği düşünülen konularda görüş ve önerileri olan üyelerimizin, görüşlerini en geç 17 Aralık 2008 Çarşamba gününe kadar Odamız Dış İlişkiler ve İş Geliştirme Müdürlüğü’ne (E-posta: dim@aso.org.tr) iletmeleri  hususunu bilgilerinize sunarız.

 

Saygılarımızla,

 

Ankara Sanayi Odası