DIŞ EKONOMİK İLİŞKİLER KURULU’NUN HEYETİNİN GÜRCİSTAN ZİYARETİ - Ankara Sanayi Odası

DIŞ EKONOMİK İLİŞKİLER KURULU’NUN HEYETİNİN GÜRCİSTAN ZİYARETİ

    6 Kasım 2018

İşareti : 05/5000-2786
İrtibat : dim@aso.org.tr
Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan (DEİK) alınan bir yazıda, DEİK/Türkiye – Gürcistan İş Konseyi organizasyonunda 12 – 15 Kasım 2018 tarihleri arasında Batum ve Tiflis’e özel sektör heyet ziyareti düzenleneceği bildirilmektedir.

Taslak programı ekte sunulan söz konusu ziyaret çerçevesinde Gürcistan Ekonomi ve Sürdürülebilir Kalkınma Bakanlığı, Tarım Bakanlığı, Devlet Ortaklık (Yatırım) Fonu, Yatırım Ajansı, Ticaret ve Sanayi Odası, Batum ve Tiflis Belediyeleri gibi yerel kurum ve kuruluşlarla görüşmelerin gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

Bu bağlamda, söz konusu ziyarete katılmak isteyen üyelerimizin 7 Kasım 2018 Çarşamba günü mesai bitimine kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/777/11713 adresli internet bağlantısındaki katılım formunu eksiksiz olarak doldurmaları, ayrıca İstanbul-Batum, Batum-Tiflis ve Tiflis-İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri, Batum’da 1 gece, Tiflis’te 2 gece konaklama, şehir içi transferler, tercüme, rehber hizmetleri vb. organizasyonel giderlerin dahil olduğu paket program katılım bedelini (5.750 TL) kayıt sayfasında belirtilen hesaba yatırmaları gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası

Ek :Program (2 sayfa)

antalya escort