Deik – Türk – İngiliz İş Forumu Duyurusu - Ankara Sanayi Odası

Deik – Türk – İngiliz İş Forumu Duyurusu

    5 Ağustos 2011

Tarihi     : 05.08.2011
İşareti    : 05/5000-
2477
Yanıt      : dim@aso.org.tr  
 
Sayın Üyemiz, 
 
DEİK’ten alınan bir yazıda, Türk-İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası (TBCCI) tarafından 9 Eylül 2011 tarihinde İstanbul (Barbaros) Point Otel’de “Türk-İngiliz İş Forumu” düzenleneceği bildirilmektedir.
 
İki ülke arasındaki ticaret ve yatırım imkanlarının ele alınacağı toplantıya T.C. Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ve T.C. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in katılarak iş dünyası temsilcilerine hitap etmeleri öngörüldüğü bildirilmektedir. Bahse konu toplantı kapsamında gerçekleştirilecek enerji, altyapı ve sağlık turizmi sektörlerine ilişkin panellerde işbirliği fırsatları ele alınacağı bildirilmektedir. Toplantının yapılacağı tarihte “Networking Resepsiyonu”nda, Acclaro 2011 Türkiye Yatırımcı İlişkileri Ödülleri Türk Özel sektörünün önde gelen firmalarına takdim edileceği bildirilmektedir. Toplantıya TBCCI başkanlığında İngiltere’den geniş bir iş dünyası heyeti katılımı beklenmekte olup; bugüne kadar İngiltere tarafından kayıt işlemlerini tamamlamış firmaların listesi ekte yer almaktadır.
 
Söz konusu toplantının taslak programı ekte yer almakta olup, toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin 22 Ağustos 2011 tarihine kadar TBCCI Yetkilisi Gülfem GÖREN’e (info@tbcci.org) katılımlarını iletmeleri gerektiği bildirilmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası