DEİK İhracat Okulu Eğitimleri - Ankara Sanayi Odası

DEİK İhracat Okulu Eğitimleri

Tarih: 22.02.2013           
İşareti: 05/5000-570
 
 
Sayın Üyemiz,
 
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan alınan bir yazıda, şirketlerin ihracat konusunda kurumsal kapasitelerinin geliştirilmesi amacıyla Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu tarafından başlatıldığı  “DEİK İhracat Okulu”nun kapılarını 5 Mart 2013’te açılacağı bildirilmektedir. Proje kapsamında “Dış Ticaret Yönetimi, Dijital Pazarlama, İstihbarat Kanalları, Akreditif, Uluslararası Pazarlama, Risk Yönetimi, E-Ticaret, Dış Pazarlar İçin İş Planı (Business Plan) Hazırlama, Dış Ticaret Yöneticilerine Finansal Bilgiler, Dış Pazar Geliştirme ve Konumlandırma Stratejileri, Bilanço Yönetimi, Bütçe Yönetimi, Devlet Yardımları gibi başlıklarda birçok eğitim semineri düzenleneceği ifade edilmektedir.
 
Eğitimlerin ilki ”Dış Ticaret Yönetimi–1 (Temel Dış Ticaret)” 5 Mart 2013 tarihinde gerçekleştirileceği ve bu eğitim semineri ile günümüzün gözde ekonomik alanı dış ticarete giriş ve bir firmanın tüm dış ticaret operasyon işlemleri ele alınacağı bildirilmektedir.
 
Eğitim sonunda katılımcılara sertifika verileceği ve her bir eğitim kişi başı KDV dahil 89 TL olduğu belirtilmektedir. Öğle yemeği ve ikramlar bu fiyata dahil olduğuda bildirilmektedir. Proje boyunca tüm etkinlikler İstanbul TOBB Plaza’da 09:30 – 17:00 saatleri arasında gerçekleştirileceği ve eğitimler ile ilgili ayrıntılı bilgi alma ve kayıt yaptırma adresinin http://egitim.deik.org.tr olduğu iletilmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası