Danimarka’ya Türk İşadamları Heyeti Ziyareti ve “Türkiye İş ve Yatırım Ortamı Semineri” Hk - Ankara Sanayi Odası

Danimarka’ya Türk İşadamları Heyeti Ziyareti ve “Türkiye İş ve Yatırım Ortamı Semineri” Hk

    7 Mart 2011

Tarihi     : 07.03.2011
İşareti    :
 05/5000-740
 
Sayın Üyemiz,
 
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan (DEİK) alınan bir yazıda,  tarafınıza daha önce iletildiği üzere, DEİK/Türk – Danimarka İş Konseyi tarafından 3-4 Mart tarihlerinde Kopenhag’a düzenlenmesi öngörülen Türk İşadamları Heyeti Ziyareti, Sayın Bakan Mehmet Şimşek’in talimatları doğrultusunda 7-8 Nisan 2011 tarihlerine ertelendiği bildirilmektedir. Ziyaret kapsamında, Danimarka’nın önde gelen iş dünyası kuruluşu Danimarka Sanayiciler Konfederasyonu evsahipliğinde 8 Nisan günü ‘Türkiye İş ve Yatırım Ortamı Semineri’ ile ikili firma görüşmeleri düzenleneceği ve T.C. Maliye Bakanı Sayın Mehmet Şimşek toplantıyı onurlandırarak katılımcılara hitap edeceği belirtilmektedir.

 Ziyaretin lojistik hizmetleri paket program dahilinde sağlanmakta olup taslak program, katılım koşulları ve kayıt formu ilişikte yer almaktadır.

Söz konusu heyet programına katılmak isteyen üyelerimizin, ekte yer alan katılım formunu ödeme dekontu ile birlikte en geç 15 Mart 2011 tarihine kadar doldurarak DEİK’e (Canan Özbay e-posta : cozbay@deik.org.tr  ; tel : 0212.3395074) iletmeleri gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası