D-8 2. Sanayi Bakanları ve 6. Sanayi Çalışma Grubu Toplantıları Hk. - Ankara Sanayi Odası

D-8 2. Sanayi Bakanları ve 6. Sanayi Çalışma Grubu Toplantıları Hk.

Tarihi     : 29.09.2011
İşareti    :
05/5000-2945
Yanıt      : dim@aso.org.tr  
 
 
Sayın Üyemiz, 
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın organizasyonunda, 4- 6 Ekim 2011 tarihleri arasında, İstanbul’da, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifiyle, D-8 2. Sanayi Bakanları ve 6. Sanayi Çalışma Grubu Toplantıları düzenleneceği bildirilmektedir.
 
Söz konusu toplantı kapsamında, katılımcılar, otomotiv sanayi, demir-çelik sanayi, petrokimya ve gübre, elektronik sanayi, makine sanayi, savunma sanayi, gıda sanayi, KOBİler, enerji güç ve koruma, teknoloji transferi ve çimento sanayi alanlarında paralel oturumlara ve şirketler arasında ikili görüşmelere katılabilecekleri belirtilmektedir. Toplantıya katılım formu, ikili görüşme formu, program ve ayrıntılı bilgiye, www.d8turkey.org internet adresinden ulaşılabilmektedir.
 
Bu çerçevede katılmak isteyen üyelerimizin en geç 30 Eylül 2011 Cuma günü mesai bitimine kadar, internet adresinden katılımcı formu ve ikili görüşmelere katılmak isteyenler için şirket profili formunu doldurarak, formda bildirilen faks numarasına iletilmeleri gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası