Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Fildişi Sahili, Gana Ve Nijerya’ya Resmi Ziyareti - Ankara Sanayi Odası

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Fildişi Sahili, Gana Ve Nijerya’ya Resmi Ziyareti

    5 Şubat 2016
Tarih:04.02.2016
İşareti: 05/5000-243
 
Sayın Üyemiz,
 
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan (DEİK) alınan bir yazıda, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, 28 Şubat – 3 Mart 2016 tarihleri arasında Fildişi Sahili, Gana ve Nijerya’ya resmi ziyaret gerçekleştireceği ve söz konusu ziyarete Ekonomi Bakanlığı koordinasyonunda, DEİK organizasyonu ile bir üst düzey iş insanları heyetinin eşlik etmesinin öngörüldüğü belirtilmektedir.
 
Yazıda devamla, üç ülke için geçerli vizeleri bulunmayan üyelerimiz için, DEİK tarafından T.C. Dışişleri Bakanlığı ilgili ülke Büyükelçiliklerine nota ile bilgi verileceği bildirilmektedir. Son olarak anılan ülkeler için sarıhumma aşısı gerekmekte olup, aşı kartlarının taşınması zaruridir. Sarıhumma aşısı ücretsiz olarak Sağlık Bakanlığı Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü’ne (http://www.seyahatsagligi.gov.tr/) bağlı seyahat sağlığı merkezlerinde yapılmaktadır.
 
Bu bilgiler ışığında, anılan ziyarete katılmak isteyen üyelerimizin,  http://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/140/6271 bağlantısında yer alan online başvuru formunu doldurmaları ve 19 Şubat 2016 Cuma günü mesai bitimine kadar ödeme gerçekleştirmeleri (ön avans ödemesi 4000 ABD Doları, Yerinden Katılım 200 ABD Doları) hususunu bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası