Commonwealth Business Forum 2015 - Ankara Sanayi Odası

Commonwealth Business Forum 2015

Tarih: 14.10.2015
İşareti: 05/5000-2263
İrtibat:dim@aso.org.tr
 
Sayın Üyemiz, 
 
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan alınan bir yazıda, Commonwealth Girişim ve Yatırım Konseyi (CWEIC)  ve Malta Hükümeti tarafından, 24-26 Kasım 2015 tarihlerinde Hilton Hotel, Malta’da “Commonwealth Business Forum 2015” etkinliğinin düzenleneceği iletilmektedir.
 
Commonwealth, dünyada 5 kıtada yer alan 53 bağımsız ülkenin üyeliğinin bulunduğu gönüllülük esasına dayanan ve kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Çalışma amacı insan hakları, hukuki düzen, demokrasi, iyi yönetim, sosyal ve ekonomik gelişim ve çevre konularında gelişimi desteklemek olan kuruluş, iki yılda bir üye ülke hükümetlerinin üst düzey resmi katılımcılarının da onurlandırmalarıyla geniş katılımlı toplantılar düzenlemektedir.
 
Bu çerçevede, ekte yer alan program çerçevesinde Foruma kayıt olmak ve daha detaylı bilgi almak için https://chogm2015.mt/fora/business linkine giriş yapmanız gerekmektedir.
 
Foruma katılım DEİK üyeleri için indirimli olup, (katılım ücreti: 1200 Euro, DEİK Üyeleri için: 800 Euro) DEİK Kurucu Kuruluşlarının üyeleri de dahil olmak üzere, DEİKBF kodu ile kayıt olarak indirimden faydalanılabilecektir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
 
 
  Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası.