Çin Ve Asya Pazarlarına Giriş Noktası Semineri - Ankara Sanayi Odası

Çin Ve Asya Pazarlarına Giriş Noktası Semineri

    26 Nisan 2012

Tarihi : 26.04.2012
İşareti : 05/5000- 1468
İrtibat : dim@aso.org.tr 
 
Sayın Üyemiz,
 
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan alınan bir yazıda, Hong Kong Hükümeti Ekonomi ve Ticari İşlerden Sorumlu Ofisi( Hong Kong Economic and Trade Office), DEİK/ Türkiye – Hong Kong İş Konseyi, Hong Kong Ticaret Geliştirme Konseyi (HKTDC) ve Hong Kong Yatırım Destek Kurumu (InvestHK) işbirliğinde “Hong Kong: Çin ve Asya Pazarlarına Giriş Noktası” adlı seminer 10 Mayıs 2012 tarihinde The Marmara Taksim Otelinde 16:00-19:00 saatleri arasında düzenlenecektir.
 
Söz konusu seminerin amacı Çin ve Asya pazarlarına bir giriş kapısı niteliğinde olan Hong Kong’daki ticaret ve yatırım fırsatları hakkında Türk şirketlerini bilgilendirmektir. Bilindiği üzere, Hong Kong en çok doğrudan yabancı yatırım çeken yerler arasında üçüncü sırada yer almaktadır.
 
10 Mayıs 2012 tarihinde The Marmara Taksim Oteli’nde gerçekleşecek iş semineri sonrasında 18:00-19:00 saatleri arasında bir resepsiyon gerçekleşecektir.
 
Ekte programı yer alan bahse konu seminere katılım ücretsiz olup, seminer sırasında Türkçe-İngilizce simultane tercüme yapılacaktır. Seminere katılmak isteyen üyelerimizin ekteki başvuru formunu doldurarak en geç 4 Mayıs Cuma günü mesai bitimine kadar başvuru formlarını elif.issevenler@renova.com.tr adresine bildirmeleri hususunu bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası
 
Ek: –    Katılım Formu
       –    Program