CHINALLIA 2012 – ŞANGHAY Uluslararası İş Görüşmeleri Forumu’na Katılım Duyurusu - Ankara Sanayi Odası

CHINALLIA 2012 – ŞANGHAY Uluslararası İş Görüşmeleri Forumu’na Katılım Duyurusu

Tarihi             : 22.12.2011
İşareti             : 05/
5000-3978
İrtibat             : dim@aso.org.tr  
 
Sayın Üyemiz, 
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Çin Halk Cumhuriyeti’nin Şanghay şehrinde, 30 ülkeden 400’den fazla firma ve çok sayıda işadamının katılımıyla, 4000’den fazla ikili iş görüşmesinin yapılmasının hedeflendiği Chinallia 2012 – Şanghay Uluslararası İş Görüşmeleri Forumu’na katılmak üzere İstanbul Dünya Ticaret Merkezi tarafından Türk Firmalarından oluşan bir heyet organizasyonu düzenleneceği bildirilmektedir. Anılan etkinlik ile ilgili bilgiye www.chinallia.com internet adresinden ulaşılabilmektedir.
 
2 gün süresince firmaların, katılımcı diğer firmalar ile önceden ayarlanmış ikili görüşmeler yapabileceği ve iletişim kurma imkanı bulacağı etkinliğin Katılım Ücretinin 3.100 Euro olduğu belirtilmektedir. Söz konusu kayıt bedelinin, ikili iş görüşmeleri, organizasyon alanında kurulan sergi bölümüne giriş, çeviri hizmetleri, ihracat uzmanlarının katıldığı sunumlara erişim, Çin pazarı hakkında bilgiler, organizasyon katalogunda yer alma imkanı, organizasyon süresince öğle ve akşam yemekleri, konaklama, uçak biletleri, transfer ve vize hizmetlerini kapsadığı belirtilmektedir.
 
Bahse konu etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin; Erşan ERTÜZÜN (e-posta: eertuzun@wtcistanbul.net, info@wtcistanbul.net, Tel: 0212 468 52 34 – 35 – 37  ) ile irtibata geçmeleri hususunu bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası