ÇHC Müteahhitler Birliği (CHINCA) Alım Heyeti İkili İş Görüşmeleri - Ankara Sanayi Odası

ÇHC Müteahhitler Birliği (CHINCA) Alım Heyeti İkili İş Görüşmeleri

Tarihi     : 31.12.2009
İşareti    : 5/5000 – 4454
Yanıt      : dim@aso.org.tr  
 
 
Sayın Üyemiz, 
 
T.C. Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden alınan bir yazıda, Devlet Bakanımız Sn. Zafer ÇAĞLAYAN’ın davetlisi olarak Çin Halk Cumhuriyeti Ticaret Bakanı Sn. Chen DEMING ve beraberindeki İşadamları Heyetinin 06 – 09 Ocak 2010 tarihleri arasında Türkiye’ye bir ziyaret gerçekleştirecekleri belirtilmektedir.
 
Bu çerçevede, Dış Ticaret Müsteşarlığı koordinasyonu, Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonu ve İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği tarafından 8 Ocak 2010 tarihinde, İstanbul Conrad Hotel’de düzenlenecek, “Türkiye-ÇHC Ticari, Ekonomik ve Yatırım İşbirliği Forumu” kapsamında, 08:30 – 10:30 saatleri arasında, Türk ve Çinli firma temsilcilerinin birebir görüşme imkanı bulacakları ve katılımın ücretsiz olduğu İkili İş Görüşmelerinin gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.
 
Bu kapsamda, ÇHC Müteahhitler Birliği (CHINCA) organizasyonundaki Çinli firma temsilcileri ile gerçekleştirilecek İkili İş Görüşmeleri programına katılmak isteyen firmalarımızın, www.immib.org.tr adresindeki “Çinli Firma Profilleri”ni inceleyerek Online Başvuru Formunu 05 Ocak 2010 Salı günü saat 12:00’ye kadar eksiksiz bir şekilde doldurmaları gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası