Cezayir/Fas Eşleştirme Programı - Ankara Sanayi Odası

Cezayir/Fas Eşleştirme Programı

    21 Ocak 2010

Tarihi     : 21.01.2010
İşareti    : 5/5000 – 244
Yanıt      : dim@aso.org.tr  
 
 
Sayın Üyemiz, 
 
SO Plus’tan alınan bir yazıda, SO Plus’ın sektörlerinde lider firmaları Fas – Cezayir projesinde,  4 – 10 Nisan 2010 tarihlerinde Fas’ın Kazablanka, Cezayir’in Cezayir şehirlerinde makine sektörü öncelikli olmak üzere uluslararası standartlara uygun ürün üreten ve ihraç eden tüm firmaların katılacağı bir eşleştirme programında buluşturacağı belirtilmektedir.
 
Organizasyonun, hedef odaklı Pazar araştırmalarıyla Türk üreticilerini uluslararası arenada potansiyel alıcılarla buluşturduğu, katılımcı firmaların ziyaret yapılacak ülkelerdeki SO Plus’ın partnerlerinin yapmış olduğu Pazar araştırmaları ve yerinde ziyaretler sonucunda uygun firmalarla eşleştirildiği bildirilmektedir. Katılımcılara program öncesinde eşleştirilen firmaların profillerine ve iletişim bilgilerine erişim imkanı sağlanmakta olduğu, gelen talep üzerine firma değiştirme imkanı verildiği ve yerine yeni firmalar bulunduğu ifade edilmektedir. Eşleşmiş firmaların bilgi alışverişine program öncesinde başlamalarının ve talepleri doğrultusunda değişiklik yapılmasının üreticilere zaman tasarrufu sağladığı bildirilmektedir.
 
Firma yetkililerine ülke şartlarına göre 5 yıldızlı otellerde konaklama hizmeti sunulduğu prestijli otellerin toplantı salonlarına görüşme imkanı verildiği belirtilmektedir. Program hakkında daha ayrıntılı bilgi için aşağıda iletişim bilgileri verilen SO Plus ile irtibata geçilebilir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası  
 
 
SO Plus Eşleştirme Programları:
 
04-10 Nisan 2010 Cezayi – Fas
 
24 – 29 Nisan 2010 Suudi Arabistan / Cidde-Riyad
 
25 – 30 Haziran 2010 İran / Tahran-Tebriz
 
 
 
Detaylı Bilgi için: 0212 275 06 70