“Büyük Ankara Festivali” (3-11 Temmuz 2010) - Ankara Sanayi Odası

“Büyük Ankara Festivali” (3-11 Temmuz 2010)

Tarihi     : 24.01.2010
İşareti    : 5/5000 – 1663
 
Sayın Üyemiz, 
 
T.C. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kültür Etkinlikleri Şube Müdürlüğü’nden Odamıza iletilen bir yazıda, Ankara’nın Kültür, Sanat, Ticaret ve Folklorik yapısının en iyi şekilde sergilenmesi ve Ankara ili sınırları içerisindeki tüm ilçelerde yaşayan vatandaşların yöresel kültürlerini tanıtmalarını sağlamak amacıyla 03 – 11 Temmuz 2010 tarihleri arasında AKM Fuar alanında “Büyük Ankara Festivali” düzenleneceği ifade edilmektedir.
 
Yazıda devamla, çok sayıda resmi kurum, Büyükelçilikler, Esnaf ve Sanatkar Odaları, Sanat ve Eğitim Kurumları, İlçe Belediyelerinin de katılacağı söz konusu festivalde ayrıca bir fuar organizasyonunun yapılacağı ve Odamız üyelerinin de bu fuarda yer alarak ürünlerinin tanıtımını ve satışını yapabilecekleri ifade edilmektedir. 
 
Odamızın Ankara’ya ve Ankaralılara son derece faydalı olacağına inandığı festival kapsamında düzenlenecek olan bu fuara katılmak isteyen üyelerimizin, aşağıda yer alan formu doldurarak 11.06.2010 Cuma gününe kadar Odamıza (Merve ŞENEREN, Tel: 0312 417 12 00/1211, Faks: 0312 417 12 71, E-posta: dim@aso.org.tr) iletilmeleri gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası  
 
BÜYÜK ANKARA FESTİVALİ
BAŞVURU FORMU
 
 
Firma Adı                   :           …………………………………………………………………..
 
Telefon & Faks         :           …………………………………………………………………..
 
Adres                         :           …………………………………………………………………..
 
E- Posta                     :           …………………………………………………………………..
 
Sergilenecek Ürün(ler)   :     …………………………………………………………………..
 
Yetkili  Adı / Soyadı        :     …………………………………………………………………..