Brezilya Masası Ülke Sunumu - Ankara Sanayi Odası

Brezilya Masası Ülke Sunumu

Tarih: 20.09.2013
İşareti: 05/5000-3315
 
Sayın Üyemiz,
 
Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden alınan bir yazıda, üyelerin ticari faaliyetlerinde karşılaştıkları sorunlara ilişkin bilgilendirilmelerine, ihracat performanslarını arttırmalarınaı ve dünya pazarlarında rekabet gücü kazanmalarına destek vermek amacıyla düzenlenecek faaliyet kapsamında;
 
T.C. Ekonomi Bakanlığı, İhracat Genel Müdürlüğü, Ülke Masaları I.Dairesi “Brezilya ve Diğer MERCOSUR” Ülke masası, İhracatı Geliştirme Uzmanı Esin Şen tarafından “Brezilya Pazarında Fırsatlar ve Zorluklar” başlıklı; Brezilya’nın dış ticareti ve mevzuatı, ikili ticarette yaşanan gelişmeler, ihracatımızda potansiyel ürünler, işadamlarına öneri ve tavsiyeler vb. konuların aktarılacağı bir sunumun yapılacağı iletilmektedir.Anılan sunumun 1 Ekim 2013 Salı günü saat 13:45’de  Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği Konferans Salonu’nda (Ceyhun Atuf Kansu Cad. No:120,Balgat Ankara) gerçekleştirileceği bildirilmektedir.
 
Katılımın ücretsiz olduğu eğitime iştirak etmek isteyen firma temsilcilerinin 26 Eylül 2013 Perşembe günü mesai bitimine kadar Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği eğitim portalı (http://egitim.oaib.org.tr) üzerinden başvuru yapabilecekleri hususunu bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası