BİST Özel Pazar Tanıtım Toplantısı - Ankara Sanayi Odası

BİST Özel Pazar Tanıtım Toplantısı

    2 Mart 2016

Tarih: 02.03.2016
İşareti: 05/5000-544

İrtibat:dim@aso.org.tr
 
Sayın Üyemiz,
 
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan alınan bir yazıda, Borsa İstanbul ve DEİK işbirliğinde, 9 Mart 2016 tarihinde Borsa İstanbul’da Halka arz ve Sermaye Piyasası Programı hakkında da bilgilerin verileceği “BİST Özel Pazar Tanıtım Toplantısı”nın gerçekleştirileceği iletilmektedir.
 
Borsa İstanbul Özel Pazar, halka açık şirketlerin paylarının işlem gördüğü klasik borsacılık faaliyetinden farklı olarak, girişimcilik ekosisteminin geliştirilmesi amacıyla şirketlerle yatırımcıları bir araya getiren web tabanlı ve üyelik bazlı bir platformdur. Özel Pazar, dünyada bir borsanın kurduğu ilk ve en geniş kapsamlı platform olma özelliğini taşımaktadır. Bu platform, şirketlere halka açılmadan, SPK yükümlülüklerine tabi olmadan finansman bulma, ortak olduğu şirketteki payını satmak isteyen şirket ortaklarına likidite sağlama ve hızlı büyüme potansiyeli olan şirketlere yatırım yapma imkanı sağlamaktadır.
 
Bu çerçevede, söz konusu toplantıya katılım sağlamak isteyen üyelerimizin, katılım kaydını gerçekleştirebilmeleri için, online katılım formunu en geç 7 Mart 2016 tarihi mesai bitimine kadar http://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/152/6444adresi üzerinde doldurmaları önem arz etmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.          
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası
 
EK: Toplantı Programı