BIEMH-Uluslararası Makina Ekipman Fuarı - Ankara Sanayi Odası

BIEMH-Uluslararası Makina Ekipman Fuarı

Tarih: 02.03.2016
İşareti: 05/5000-543
İrtibat: dim@aso.org.tr

 
Sayın Üyemiz,
 
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan alınan bir yazıda, “29. BIEMH Uluslararası Makina-Ekipman Fuarı”nın 30 Mayıs-4 Haziran 2016 tarihleri arasında Bilbao Fuar Merkezi’nde (BEC) düzenleneceği bildirilmektedir. Anılan fuarın Türkiye katılımı konusunda, DEİK/Türkiye-İspanya İş Konseyi ve SPRI-Bask Hükümeti Ticaret Ofisi işbirliği yapmaktadır.
 
İspanya’nın Bilbao şehrinde her iki yılda bir düzenlenen BIEMH Uluslararası Makina-Ekipman Fuarı, makina ekipmanları, depolama ve nakliye otomasyon, kalıp sanayi, ısıl işlem malzemeleri, hidrolik ve pinömatik ekipmanlar, ürün geliştirme yazılımları, kalite kontrol ve yazılım gibi makina sektörünün içinde yer alan çok geniş bir yelpazeye hitap etmektedir. Sektördeki son trendler, gelişmiş teknolojilerin yer alacağı fuar kapsamında 27 ülkeden 1314 fuar katılımcısı ürünlerini sergileyecektir. 57 ülkeden 35.000’in üzerinde katılımcının ziyaret edeceği fuar, sektörün en önemli uluslararası organizasyonu olarak kabul görmektedir. 
 
SPRI-Bask Hükümeti Ticaret Ofisi tarafından iletildiği üzere, Bilbao Fuar Merkezi BEC, aşağıda yer alan şartların tamamlanması durumunda, fuarı ziyaret edecek olan firma yetkilisinin 1-3 Haziran 2016 tarihlerindeki otel konaklamasını ücretsiz karşılayacaktır. Firmaların beraberinde anılan profile uygun 5 firma daha getirmesi halinde, uçak promosyonundan da faydalanmaları mümkün olabilecektir.
 
·Her firmadan bir kişi katılabilir.  
·Katılan kişi Teknik veya Satın alma Departmanlarından veya Şirket Yetkilisi olmalıdır.
·Tanıtım veya satış amaçlı ziyaretçiler bu promosyondan yararlanamayacaklardır. 
·Ziyaretçi, katılımını 18 Nisan 2016 tarihinden önce bildirmelidir. 
 
Bu çerçevede,fuara katılmak isteyen üyelerimizin katılım teyitlerini en geç 18 Nisan 2016 tarihine kadar SPRI’ye  (İlgili Kişi: Çiğdem Koçak, e-posta:ckocak@spri.com.tr ) iletilmeleri ve DEİK’e (İlgili Kişi: Neslihan Onuralp, tel: 0212 339 50 17; e-posta:nonuralp@deik.org.tr) bilgi vermeleri gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.                              
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası