Belçikalı ve Flaman Yatırım Uzmanlarının Türkiye’yi Zİyareti hk. - Ankara Sanayi Odası

Belçikalı ve Flaman Yatırım Uzmanlarının Türkiye’yi Zİyareti hk.

Tarihi     : 19.11.2009
İşareti    : 5/5000 – 4030
Yanıt      : dim@aso.org.tr  
 
Sayın Üyemiz,  
 
Flaman Bölgesi Ticaret Ateşeliği’nden alınan bir yazıda, Belçika ve Flaman Yatırım Ajanslarından bir grup uzmanın 8 – 10 Aralık 2009 tarihlerinde Türkiye’yi ziyaret edeceği belirtilmektedir. Söz konusu grubun, 8 Aralık Salı ve 9 Aralık Çarşamba günü İstanbul’da, 10 Aralık 2009 Perşembe günü Ankara’da olacağı bildirilmektedir.
 
Yazıda devamla, Belçikalı ve Flaman yatırım uzmanlarının, Türk firmalarının yatırım ile ilgili tüm sorularına cevap vermek ve Batı Avrupa pazarına ulaşarak işlerini genişletmek isteyen firmalar için, Flaman Bölgesi’nin neden en ideal yer olduğunu anlatmak üzere, Türk firmalarını ziyaret edecekleri ifade edilmektedir.
 
Organizasyon, Flaman Hükümetinin İstanbul temsilcisi olan Flaman Bölgesi Yatırım ve Ticaret Ataşeliği İstanbul ofisi tarafından gerçekleştirilmektedir. Program hakkında ayrıntılı bilgi ve yanıt formu ekte yeralmaktadır.
 
Programa katılmak istemeniz durumda, yanıt formunda tercihinizi belirterek, toplantının ofisinizde ya da İstanbul veya Ankara içerisinde ya da yakınlarında sizin için uygun başka bir yerde yapılabileceği bildirilmektedir.
 
Söz konusu programa katılmak isteyen üyelerimizin ekteki yanıt formunu doldurarak 2 Aralik Çarşamba gününden önce   istanbul@fitagency.com adresine göndermeleri ya da +90 (0)212 293 99 27 numarasına fakslamaları ya da +90 (0)212 293 99 17 numarasından Flaman Bölgesi Yatırım ve Ticaret Ataşeliği İstanbul ofisini aramaları gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.  
 
Saygılarımızla,
 
Ankara Sanayi Odası