Başbakan Sayın Ahmet Davutoğlu’nun Ukrayna Ziyareti Kapsamında Özel Sektör Heyet Programı, 15 – 16 Şubat 2016, KİEV - Ankara Sanayi Odası

Başbakan Sayın Ahmet Davutoğlu’nun Ukrayna Ziyareti Kapsamında Özel Sektör Heyet Programı, 15 – 16 Şubat 2016, KİEV

    10 Şubat 2016
Tarihi10.02.2016
İşareti: 05/
5000-295
İrtibat: dim@aso.org.tr  
 
Sayın Üyemiz,
 
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan (DEİK) alınan bir yazıda; Başbakan Sayın Ahmet Davutoğlu’nun 15-16 Şubat 2016 tarihlerinde yapacağı Ukrayna ziyareti kapsamında, 15 Şubat 2016 tarihinde Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) ve Ukrayna Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde Kiev’de Türkiye-Ukrayna İş Forumu ve çalışma yemeği gerçekleştirileceği ve Toplantıya Ukrayna Devlet Başkanı Sayın Petro Poroshenko’nun da katılımının öngörüldüğü bildirilmektedir.
 
İkili iş görüşmelerinin de yapılacağı bahse konu ziyaret programına iştirak etmek isteyen şirket ve kurum temsilcilerinin, 11 Şubat 2016 Perşembe günü saat 11:00’a kadar http://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/145/6333  bağlantısında yer alan formu eksiksiz doldurarak, kayıt yaptırmaları ve 600 Dolar tutarında avansın başvuru formunda belirtilen hesaba yatırıldığını gösteren banka dekontunu, katılımcının pasaportunun resimli sayfa fotokopisi ve JPEG formatında yüksek çözünürlüklü bir fotoğraf ile birlikte DEİK’e (İlgili: Nil Osmanoğlu, E-posta: avrasyabolgesi@deik.org.tr, Tel: 0212 339 50 20) iletmeleri gerekmektedir.
 
Yazıda ayrıca, İstanbul-Kiev-İstanbul uçak biletleri, Kiev’de bir gecelik konaklama, transferler, tercüme hizmetleri, toplantı ve organizasyon giderleri vb. kalemlerden oluşan toplam katılım bedelinin önümüzdeki günlerde belirleneceği ve ödenmesi gereken fark tutarının, avansı yatırarak başvuruda bulunan katılımcılara bildirileceği ve de avans olarak yatırılan meblağın organizasyonla ilgili ön ödemelerde kullanılacağı, katılımdan vazgeçilmesi halinde iade edilemeyeceği ifade edilmektedir.
 
Bahse konu etkinliğe ilişkin ziyaret programı ekte yer almaktadır. Türkiye-Ukrayna İş Forumu’nun ayrıntılı programı ise katılacak şirket ve kurum temsilcilerine Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu tarafından ayrıca iletilecektir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası