Bangladeş-Projektör Temini İçin Fiyat Teklifleri - Ankara Sanayi Odası

Bangladeş-Projektör Temini İçin Fiyat Teklifleri

Tarih: 26.04.2013
İşareti: 05/5000-1658
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Bangladeş Büyükelçiliğimizden alınan bir yazıya atfen, İlköğretim Müdürlüğü, İlköğretim ve Yaygın Eğitim Bakanlığı ve Bangladeş Hükümeti’nin, 3. Temel Eğitim Geliştirme Programı altında Devlet İlkokullarında kullanılmak üzere, toplamda 3930 adet projektörün tedariki, kurulumu ve test edilmesi konusunda, Türkiye’den ihaleye girmeyi düşünen firmalara mühürlü fiyat teklifi verme konusunda çağrıda bulundukları belirtilmektedir.
 
Bangladeş Hükümeti’nin bahse konu projenin uygulanması için 9 kalkınma ortağından kaynak almış olduğu, aynı zamanda Uluslararası Kalkınma Birliği’nden de kredi aldığı ifade edilmektedir.
 
Yazıda devamla, fiyat teklifleri için son teslim tarihinin 20 Mayıs 2013 ve Bangladeş yerel saati ile 14.00 olduğu belirtilmektedir. Elektronik fiyat tekliflerine izin verilmediği ve geç gönderilen tekliflerin de kabul edilmeyeceği ifade edilmektedir. 31 Mart 2013 tarihli, ihale teklifleri için gereken bilgileri içeren duyuruya Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği web sitesi (www.tobb.org.tr) sağ panelinde “Hizmetler” başlığı altındaki “Uluslararası İş İmkanları/İhaleler” bölümünden ulaşılabilmektedir
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası