BALKAN Ticaret Fuarı Ve Kongresi - Ankara Sanayi Odası

BALKAN Ticaret Fuarı Ve Kongresi

    13 Nisan 2015

Tarih: 13.04.2015
İşareti: 05/5000-932
İrtibat:dim@aso.org.tr
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’ndan alınan bir yazıya atfen; 13-16 Mayıs 2015 tarihleri arasında Bursa’da düzenlenecek olan Balkan Ticaret Fuarı ve Kongresi ile altyapı, ulaşım, haberleşme, enerji santralleri, inşaat ve belediye ihtiyaçları ile ilgili mal ve hizmet üreten Türk yatırımcılarının ilgili Balkan muhatapları ile görüşme ve fuarda sergilenecek ürün ve hizmetleri yerinde inceleme fırsatını bulacakları belirtilmektedir.
Yazıda devamla, sözkonusu fuar ile eş zamanlı olarak Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın, Marmara Belediyeler Birliği ve Bursa Büyükşehir Belediyesinin destekleri ve Balkansiad ve Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. işbirliği ile 13-15 Mayıs 2015 tarihlerinde Türkiye’nin birçok şehrinden ve 12 Balkan ülkesinden yüzlerce belediye başkanı ve satın alma yetkilileri ve akademisyenin katılacağı “2. Akıllı Belediyecilik Zirvesi”ni düzenleyeceği, ziyaretçilerin hem fuarı hem de zirveyi takip etmelerinin sağlanacağı bildirilmektedir.
Sözkonusu fuara yurtiçinden ve yurtdışından birçok belediye başkanının, ilgili dairelerin satın alma yetkililerinin katılımının öngörüldüğü belirtilmektedir.
TOBB web sitesinin (www.tobb.org.tr) ‘Hizmetler/Uluslararası İş İmkânları-Yurt İçi Etkinlikler’ bölümünden ve http://www.balkanticaretfuari.com / www.tuyap.com.tr adreslerinden sözkonusu fuara ilişkin ayrıntılı bilgiye ulaşılabilmektedir.
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası