Asya-Pasifik Bölgesinde Ekonomik ve Ticari İşbirliği İmkanları ve Ticaret Müşavirleri – Fi - Ankara Sanayi Odası

Asya-Pasifik Bölgesinde Ekonomik ve Ticari İşbirliği İmkanları ve Ticaret Müşavirleri – Fi

Tarih: 08.01.2013
İşareti: 05/5000-404
 
Sayın Üyemiz,
 
T.C Ekonomi Bakanlığı’ndan alınan bir yazıda, Ekonomi Bakanlığı’nca düzenlenen Ticaret Müşavirleri/Ataşeleri Bölgesel Toplantıları kapsamında yapılacak olan, II. Asya-Pasifik Bölgesel Ticaret Müşavirleri Toplantısı, 14-15 Şubat 2013 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirilecektir. Toplantının ana teması; “Asya-Pasifik Bölgesinde Ekonomik ve Ticari İşbirliği İmkanları” olarak belirlenmiştir.
 
Hazırlanan program kapsamında, 16 bölge ülkesinden (Afganistan, Avusturalya, Bangladeş, Çin Halk Cumhuriyeti, Endonezya, Filipinler, Güney Kore, Hindistan, Japonya, Malezya, Moğolistan, Pakistan, Singapur, Tayland, Vietnam, Yeni Zelanda ) toplantıya katılacak olan  27 Ticaret Müşaviri/Ataşesi; 15 Şubat 2013 tarihinde, Ekonomi Bakanlığı Ülke Masaları Koordinasyonunda Sheraton Otel’de yapılacak olan “Ticaret Müşavirleri-Firma Buluşmaları” etkinliğinde yer alacak, bu ülkelere ilgi gösteren firmalarla bir araya gelerek bilgi paylaşımında bulunacaktır.
 
Bu etkinlik sırasında Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından aynı Otel’de bir öğle yemeği düzenlenecektir.
 
15 Şubat 2013 tarihinde gerçekleştirilecek “Ticaret Müşavirleri-Firma Buluşmaları” etkinliğine ve öğle yemeği programına katılmak isteyen üyelerimizin en geç 11 Şubat  2013 Pazartesi günü saat 18:00’e kadar ekte yer alan “Katılım Formunu”  doldurarak, degerlendirme@ekonomi.gov.tr  e-posta adresine göndermeleri hususunu bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası