ASO’DA GENÇ YETENEKLER RESİM SERGİSİ - Ankara Sanayi OdasıASO’DA GENÇ YETENEKLER RESİM SERGİSİ

    4 Ocak 2017

Ankara Sanayi Odası Kültür Merkezi’nde 4 genç ressamın eserlerinden oluşan   Genç Yetenekler Karma Resim Sergisi’nin açılışı Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir tarafından yapıldı.

Serginin açılışına Özdebir’in yanısıra, AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, ASO Yönetim Kurulu Üyesi Aytaç Dinçer, ASO Genel Sekreteri Doç. Dr. Yavuz Cabbar ve çok sayıda sanatsever sanayici katıldı.

Serginin açılışında bir konuşma yapan ASO Başkanı Nurettin Özdebir, ASO Kültür Merkezi’nde sanata ve değerli ressamlara ev sahipliği yapmaktan gurur duyduğunu belirtti. Özdebir; “Ankaralı sanatseverlerin buluşma noktası haline gelen ASO Kültür Merkezinde son olarak 4 genç ressamın eserlerinden oluşan sergiye ev sahipliği yapıyoruz. Türkiye gündeminin yoğunluğundan uzun süredir sergi açamadık. Şimdi genç sanatçılarımızla beraber yeni bir sergi düzenledik. Bu sergiden sonra da böyle etkinlikler katlanarak devam edecek” diye konuştu.      

Üç hafta boyunca açık kalacak olan Ankara Sanayi Odası Genç Yetenekler Karma Resim Sergisi’nde Ayhan Çetin, Dilan Duymaz, Onur Arıkan, Beşir Bayar’ın toplam 36 eseri sergilenecek.

uzp_5898 uzp_5909 uzp_5996
uzp_6034