ASO YÖNETİM KURULU’NDAN BAŞSAĞLIĞI VE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETLERİ

    29 Temmuz 2016

Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ve Yönetim Kurulu üyeleri 15 Temmuz darbe girişimi nedeniyle şehitlerimiz için Ankara’da başsağlığı ve geçmiş olsun ziyaretlerinde bulundular.

ASO Başkanı Nurettin Özdebir ve Yönetim Kurulu üyeleri Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar ve Ankara Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan ile Gölbaşı’nda bulunan Emniyet Genel Müdürlüğü Terörle Mücadele Daire Başkanlığı ile Polis Havacılık Daire Başkanlığı’nı ziyaret ettiler. Özdebir ziyaretlerde yaptığı konuşmada, şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diledi. Türkiye’nin büyük bir felaketin eşiğinden döndüğünü vurgulayan Özdebir, başta Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız, siyasi parti liderleri ve Emniyet Teşkilatı olmak üzere Türk halkının demokrasiye sahip çıktığını belirterek, “Allah bir daha böyle bir gün yaşatmasın. 15 Temmuz Türkiye için kara bir gece oldu ama inanıyorum ki Türkiye 16 Temmuz sabahı aydınlık bir güne uyanmıştır. Biz iş dünyası olarak durmadan üretmeye devam edeceğiz. Türkiye’nin aydınlık geleceğine güveniyoruz, inanıyoruz” dedi.

Özdebir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Terörle Mücadele Daire Başkanlığında 45 şehit verdiğimiz alan ile Polis Havacılık Daire Başkanlığında 7 şehit verdiğimiz alanlara karanfil bırakarak dua ettiler.

 resimmm