ASO WIN’09 (1. Faz) FUARINDA SERGİLENMEK ÜZERE BROŞÜRLERİNİZİ BEKLİYOR - Ankara Sanayi Odası

ASO WIN’09 (1. Faz) FUARINDA SERGİLENMEK ÜZERE BROŞÜRLERİNİZİ BEKLİYOR

Tarihi     : 27.01.2009
İşareti    : 5/5000 –
482
Yanıt      : dim@aso.org.tr

Ankara Sanayi Odası World Of Industry’09 (I.Faz) Fuarı’na Katılıyor

Sayın Üyemiz;

Odamızın 2003 yılından bu yana desteklediği ve bu sene de faaliyetlerini ve üyelerini tanıtmak gayesiyle 12 m2’lik bir standla katılım sağlayacağı, Türkiye ve Avrasya Bölgesi imalat endüstrisinin en önemli fuarı olan, WIN – World of Industry Fuarı, 05 – 08 Şubat 2009 tarihleri arasında, İstanbul- Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Birinci fazda yer alacak fuarlar: MACHINERY’09 (14. Makina İmalatı ve Metal İşleme Teknolojileri Fuarı), WELDING’09 (9. Birleştirme, Kaynak ve Kesme Teknolojileri Fuarı), SURFACE TREATMENT’09 (3. Yüzey İşleme Teknolojilri Fuarı), MATERIALS HANDLING’09 (8. Taşıma, Depolama, İstifleme ve Lojistik Fuarı) olacaktır.  

Yurtiçinden ve yurtdışından bir çok ziyaretçiyi / üreticiyi biraraya getiren, oldukça önemli iş bağlantıları yapılmasını sağlayan ve benzer üretim yapan firmaların birbirleriyle fikir alışverişinde bulunmalarına katkıda bulunan söz konusu fuara katılacak üye firmalarımızın stand adreslerini tarafımıza bildirmeleri durumunda çeşitli sektörlerden Alman Firmaları ile ikili iş görüşmeleri ayarlanacaktır.

Fuarların ürün tanıtımlarını ve satış performanslarını önemli ölçüde arttırdığını göz önünde bulundurarak, WIN’09 Fuarı’nda firmalarını tanıtmak isteyen üyelerimizin firma kataloglarını (En fazla 70 adet) kargo ile aşağıda yer alan adrese (ASO Standına) 5 şubat 2009 tarihinde teslim alınmak üzere göndermeleri ve  takibinin yapılabilmesi amacıyla gönderilen kargoların önceden ekte yer alan form aracılığı ile Odamız Dış İlişkiler ve İş Geliştirme Müdürlüğü’ne (Tel: 0312 417 12 00 / 1212 – 1211) bildirilmesi hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası 

Adres:Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi
              E-5 Karayolu , Gürpınar Kavşağı,
              Büyükçekmece
              34522 İstanbul – Türkiye

ASO Stand: 2.Hall / C165                       

 

Not: Fuar alanının krokisi ve fuar alanına ulaşım ekte yer almaktadır.