ASO Web Sayfasında Ücretsiz Firma Tanıtım İmkanı - Ankara Sanayi Odası

ASO Web Sayfasında Ücretsiz Firma Tanıtım İmkanı

    2 Kasım 2012

Tarihi  : 02.11.2012
 
Sayın Üyemiz,
 
Odamızın üyelerine sunmuş olduğu hizmetlerden biri olan web sayfamızda “üye girişi bölümü”; siz değerli üyelerimize, ücretsiz olarak, firmanıza ait alanı yönetme imkanı sunmaktadır.
 
Portalımızdan (www.aso.org.tr) üye girişi yapılarak faydalanabileceğiniz bu hizmetimizde; ürün tanıtımı, uzaktan belge siparişi, alım-satım teklifi yapabilme, özgeçmiş arama ve iş ilanı yayınlayabilme, harita üzerinde firmaya ait adres belirtebilme (harita bilgileri, kayıt esnasında sistem tarafından harita üzerinde rastgele verilmekte ve daha sonra tarafınızca “ÜYE GİRİŞİ” bölümünden değiştirilmesi gerekmektedir. Eğer firma üye girişi yaparak işlemi gerçekleştirmemişse; harita bilgisi rastgele olarak verildiği şekilde görünmeye devam etmektedir), imkanları sunulmaktadır.
 
Portala, ekte yer alan taahhütnameyi doldurarak, ASO Merkez binamıza veya Temsilciliklerimizden birine elden teslim ederek, imzanız karşılığı verilen üye girişi ve şifre bilgileri ile giriş yapılmaktadır.
 
Daha önce başvurarak Odamızdan şifre almış olan üyelerimizin, mevcut sayfalardaki bilgilerini zaman zaman güncellemeleri gerektiğini hatırlatırız.
 
Konuyu bilgi ve dikkatlerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası
 
 
Detaylı bilgi için:
ASO Bilişim Teknolojileri Müdürlüğü
     Tel: 0 312 417 12 00 / 1216 – 1204
      e-posta: aso@aso.org.tr