ASO 48. YAŞINI KUTLADI - Ankara Sanayi Odası

ASO 48. YAŞINI KUTLADI

    21 Kasım 2011

ASO 48. YAŞINI KUTLADI

Ankara Sanayi Odası 48. yıl kuruluş yıl dönümünü 18  Kasım tarihinde  Bolu Abant Taksim İnternational Otelde düzenlenen gala yemeğiyle kutladı.

18-20 Kasım tarihlerinde ASO Meslek Komiteleri Ortak toplantısıyla  bir araya gelen ASO Meclis ve Komiteleri üyeleri toplantı öncesi düzenlenen gala yemeğiyle  48. kuruluş yıl dönümünü   kutladı.

Gala yemeğinde bir konuşma yapan ASO Başkanı Nurettin Özdebir, ASO’nun 48. yılını  doldurmasının  gururunu yaşadıklarını belirtti.  Ankaralı sanayicilerimizin yüksek katma değer üretmesine, rekabet gücünün artırılmasına katkı sağlamak için çaba gösterdiklerini söyleyen Özdebir; ‘‘Başta Ankara olmak üzere ülkemizin ekonomik, teknolojik, sosyal ve kültürel gelişiminde yol gösterici olma misyonuyla sürdürdüğümüz yolculuğumuzda, nice seneleri başarılarla karşılamayı diliyorum. Başta kurucularımız olmak üzere, emeği geçen tüm yönetici ve çalışanlarımıza teşekkür ediyor, ebediyete intikal edenleri saygıyla anıyorum’’ dedi.

Konuşmanın  ardından  ASO Başkanı Özdebir  ve ASO Meclis ve komite  üyeleriyle birlikte  48. yıl kuruluş yıl dönümü pastasını kestiler.