ASO’dan Ağaçlandırma Seferberliği - Ankara Sanayi Odası

ASO’dan Ağaçlandırma Seferberliği

    8 Haziran 2012

 
ASO’dan Ağaçlandırma Seferberliği
 
Ankara Sanayi Odası Dünya Çevre Günü etkinlikleri çerçevesinde  ASO  2. Organize Sanayi Bölgesi’nde ağaçlandırma seferberliği başlattı. 
 
 
ASO ve 2. OSB personeliyle birlikte 200’den fazla ağacı birlikte diken  ASO Başkanı Nurettin Özdebir’e , ASO Yönetim Kurulu Üyesi  Mehmet Doğanlar ile  ASO 2. Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Niyazi Akdaş  da eşlik etti.
 
ASO Başkanı Nurettin Özdebir, dünya çevre günü nedeniyle ASO 2. OSB’ye ıhlamur ve sedir ağaçlarından oluşan 200’den fazla fidan diktiklerini belirterek,  “Organize Sanayi Bölgeleri’nde çevreye duyarlı, kentle barışık üretim yapmak zorundayız. Bunu başardığımızı da ASO 1. OSB’nin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan aldığı en temiz OSB ödülü ile gösterdik.  Bundan sonraki hedefimiz Ankara’daki bütün OSB’lerin bu ödülü almasıdır.  Ankara Sanayi Odası’nın kurduğu OSB’ler  sadece Ankara’ya değil tüm dünyaya örnek olmaktadır. Bu sorumluluk bilinci ve çevre duyarlılığıyla “Başkentin sanayiinden, sanayinin başkentine” hedefimize adım adım yürüyoruz” dedi.