ASEAN ENERJİ İŞ FORUMU - Ankara Sanayi Odası

ASEAN ENERJİ İŞ FORUMU

İşareti : 05/5000-2091
İrtibat : dim@aso.org.tr
Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) alınan bir yazıda; Manila Büyükelçiliğimizin “Leverage International” isimli STK’dan aldığı ve Dışişleri Bakanlığı’na iletmiş olduğu yazıya aften, ASEAN’ın kuruluşunun 50. yıldönümü vesilesiyle, Filipinler Enerji Bakanlığı’nın ev sahipliğinde, 27-29 Eylül 2017 tarihlerinde Manila’da gerçekleştirilecek “35. ASEAN Enerji Bakanları” (ANEM) toplantısıyla bağlantılı bir yan etkinlik olarak, aynı tarihlerde düzenlenecek “ASEAN Energy Business Forum” (AEBF) başlıklı toplantıya ve “Powertrends” uluslararası fuarına ülkemizdeki ilgili firmaların davet edildiği ifade edilmektedir.

Anılan STK’nın ve “ASEAN Centre for Energy” isimli hükumetler arası kuruluşun işbirliğinde gerçekleştirilecek olan söz konusu forum çerçevesinde, uluslararası kuruluşlar ve firmalar tarafından teknik sunumlar yapılacağı ve bölgesel konuların yanı sıra kömür, yenilenebilir enerji, dijital enerji ve nükleer enerji konularının ele alınacağı “Regional Security, Sustainability and Resiliency” başlıklı bir konferansın düzenleneceği belirtilmektedir.

Bahse konu foruma katılmak isteyen üyelerimizin, aşağıda iletişim bilgileri yer alan sekretarya ile temas kurmaları gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası

İrtibat Kişileri: Leverage International (Consultants) Inc. Mila Sapaden /Beth Cruz

Adres: 8/f Legaspi Suites, 178 Salcedo Street, Legaspi Village, Makati City 1229, Philippines

Tel: (632) 818-6828; 810-1389

Fax: (632) 810-1594

E-mail: ceciliasanchez@leverageinternational.com, leverage@leverageinternational.com