Aşağı Avusturya Eyaleti Ticaret Heyeti İle Toplantı Ve İkili Firma Görüşmeleri - Ankara Sanayi Odası

Aşağı Avusturya Eyaleti Ticaret Heyeti İle Toplantı Ve İkili Firma Görüşmeleri

    16 Kasım 2012

Tarihi  : 16.11.2012
İşareti : 05/5000-3495
İrtibat : dim@aso.org.tr 
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, DEİK/Türk-Avusturya İş Konseyi ile Advantage Austria işbirliğiyle, Avusturya’nın en büyük coğrafi alana ve iyi ekonomik performansa sahip Aşağı Avusturya (Niederösterreich) Eyaleti’nin önde gelen iş dünyası temsilcileri ile 28 Kasım 2012 saat 13.00-17.00 arasında İstanbul TOBB Plaza’da toplantı ve ikili firma görüşmeleri gerçekleştirileceği bildirilmektedir. Aşağı Avusturya Eyaleti Ekonomi, Turizm ve Spor Bakam Sayın Dr. Petra Bohuslav’ın başkanlığında gelen konuk işadamları heyeti enerji, altyapı-çevre projeleri, atık yönetimi, makine endüstrisi ve mekatronik, tarım-hayvancılık ve peyzaj, gıda, ahşap-kereste, kağıt ve ambalaj sektörleri faaliyet göstermekte olup detayları ekte sunulmaktadır.
 
Yazıda devamla, Aşağı Avusturya Eyaleti’nin, yüksek nitelikli teknolojik ürünleri, yenilikçi ve know- how odaklı yaklaşımı ile gıda ve tarım teknolojisi, inşaat malzemeleri, enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji, mekatronik, çevre teknolojisi, atık yönetimi, biyoteknoloji ve medikal teknolojisi alanlarında güçlü firmalara sahip olduğu ifade edilmiştir.
 
Söz konusu toplantıya ilişkin detaylı bilgi Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği web sitesi (www.tobb.org.tr) Dış Ekonomik İlişkiler Sayfası’ndaki Diğer Duyurular bölümü altında yer almaktadır. Başvuru formu ve taslak programı ekte yer almakta olan toplantının katılım teyitlerinin en geç 26 Kasım 2012 tarihine kadar DEİK’e (Ayçan Damalı; adamali@deik.org.tr> faks: 0212 339 5065) iletilmesi gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası