Ankara Sanayi Odası “Kriz Döneminde İşletme Yönetimi ve Kaizen Eğitimi” - Ankara Sanayi Odası

Ankara Sanayi Odası “Kriz Döneminde İşletme Yönetimi ve Kaizen Eğitimi”

Tarihi     : 16.03.2009
İşareti    : 13/5000-1136

 

ANKARA SANAYİ ODASI EĞİTİM ATÖLYESİ

“KRİZDE İŞLETME YÖNETİMİ VE KAİZEN EĞİTİMİ”

26 Mart 2009 Perşembe

Eğitmen/Sunum:ARTİL DANIŞMANLIK – Hüseyin Cahit Günaydın

(TOSYÖV Mütevelli Heyet Üyesi ve UBS STRATEJİ VAKFI Yönetim Kurulu Üyesi)

Sayın Üyemiz,

Odamızın, kriz döneminde üyelerimize yol gösterebilmek amacıyla düzenlediği eğitimleri, işletme yönetimine farklı bir bakış açısı getirmeyi amaçlayan yeni bir eğitimle devam etmektedir.

Küresel krizin etkilerini göstermeye başladığı bu dönemde şirket sahipleri ayakta kalmanın savaşını vermektedir. KAİZEN tekniğini,  sürekli gelişim isteğini içinde duyan yöneticilerin hem değişim, hem de değişim ve gelişime uygun ortam yaratmaları açısından odaklanmaları gereken konular olarak değerlendirmek gerekir. Eğitimimizde, kriz döneminde küçülerek yeniden yapılanmayı amaç edinen; maliyet düşürme, verimliği artırma, organizasyonu yalınlaştırma gibi teknikleri içeren “KAİZEN yönetim biçiminin anlatılması yoluyla”, gerek kriz gerekse krize karşı alınabilecek önlemler tartışılacaktır.

26 Mart 2009 Perşembe günü Odamız Atatürk Bulvarı No:193 Kavaklıdere  adresinde bulunan “Zafer Çağlayan Meclis Salonu”nda gerçekleştirilecek olan “KRİZDE İŞLETME YÖNETİMİ VE KAİZEN EĞİTİMİ”ne katılmak için yazımız ekinde yer alan ASO Eğitim Atölyesi başvuru sürecini tamamlamanızı rica eder,  eğitimlerimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası