Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ve Yönetim Kurulu üyeleri Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’ya tebrik ziyaretinde bulundu. - Ankara Sanayi Odası

Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ve Yönetim Kurulu üyeleri Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’ya tebrik ziyaretinde bulundu.

    15 Aralık 2015
Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ve Yönetim Kurulu üyeleri  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’ya tebrik ziyaretinde bulundu.
 
 
Basına kapalı olarak gerçekleşen ziyarette ASO Başkanı Nurettin Özdebir,  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’ya yeni görevinde başarılar diledi.  Özdebir  ziyarette Ankara Sanayi Odası tarafından hazırlanan; içinde mesleki eğitimle ilgili sorunların da yeraldığı sanayinin sorunları, tespitler ve çözüm önerilerine ilişkin raporu da  Bakan Avcı’ya iletti.  Özdebir görüşmede ayrıca ASO tarafından yürütülen OSEP Projesi ve ASO  Teknik Koleji’nin eğitim faaliyetleriyle ilgili de bilgi verdi. Bakan Avcı da ziyaretten büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getirdi ve  hem ASO’yu hem de eğitim merkezlerini en kısa zamanda ziyaret edeceği sözünü verdi.