Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ve Yönetim Kurulu üyeleri Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’ye tebrik ziyaretinde bulundu. - Ankara Sanayi Odası

Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ve Yönetim Kurulu üyeleri Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’ye tebrik ziyaretinde bulundu.

    9 Aralık 2015
Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ve Yönetim Kurulu üyeleri Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’ye tebrik ziyaretinde bulundu.
 
 
 
 
Basına kapalı olarak gerçekleşen ziyarette ASO Başkanı Nurettin Özdebir, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’ye yeni görevinde başarılar diledi. Özdebir ziyarette Ankara Sanayi Odası tarafından hazırlanan; sanayinin sorunlarına ilişkin sorunlar, tespitler ve çözüm önerilerine ilişkin raporu da Bakan Tüfenkci’ye iletti. Bakan Tüfenkci de ziyaretten büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getirdi ve gümrük ve ticari hayata ilişkin yaklaşımını paylaştı. Tüfenkci, Türkiye’de odaları yakından tanıdığını da belirterek, kapısının sanayicilere her zaman açık olduğunu ve sorunların tespiti ve çözümü noktasında ASO ile yakın bir ilişki içinde çalışmayı arzu ettiğini de ifade etti.