Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ve Yönetim Kurulu üyeleri Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu’ya tebrik ziyaretinde bulundu.

    25 Aralık 2015
Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir ve Yönetim Kurulu üyeleri  Çalışma ve Sosyal Güvenlik  Bakanı Süleyman Soylu’ya tebrik ziyaretinde bulundu.
 
 
ASO Başkanı Nurettin Özdebir  basına kapalı olarak gerçekleşen ziyarette, Bakan Soylu’ya yeni görevinde başarılar diledi.  Özdebir, ziyarette Ankara Sanayi Odası tarafından hazırlanan; sanayinin sorunları, tespitler ve çözüm önerilerine ilişkin raporu da  Bakan Süleyman Soylu’ya iletti. Özdebir, görüşmede ayrıca, asgari ücret artışı ve kıdem tazminatıyla ilgili sanayicilerin bakış açısını da anlattı. Özdebir görüşmede, mesleki eğitimde kariyer basamakları sorununu da Bakan Soylu ile paylaştı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik bakanı Süleyman Soylu da ziyaretten büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getirdi ve bakanlığının sanayicilere her zaman açık olduğunu, her türlü sorunun üstesinden birlikte gelebileceklerini ifade etti.