ANKARA LOJİSTİK ZİRVESİ FUARI - Ankara Sanayi Odası

ANKARA LOJİSTİK ZİRVESİ FUARI

    28 Eylül 2018

İşareti : 05/5000-2377
İrtibat : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,

Lojistik sektörünün tüm oyuncularını bir araya getirecek Ankara Lojistik Zirvesi Fuarı yaklaşık 100 katılımcı, 5000 ziyaretçi ile Türkel Fuarcılık tarafından 11-13 Ekim 2018 tarihlerinde Uluslararası Tır Parkı – Ankara Lojistik Üssü’nde düzenlenecektir. Eş zamanlı fuar ve konferans olarak gerçekleşecek Zirve; UND, UTİKAD, AND, TREDER, TÜRKLİM, PETDER desteği ile TURKISH CARGO, CEVA LOGISTICS, VIS PRIMAS, TOBB UND VOİDA LOJİSTİK ve SCANIA sponsorlukları altında gerçekleşecektir.

Fuarda ithalat, ihracat ve yurt içi lojistik hizmeti verenler başta olmak üzere, üretim, tedarik ve depolama hizmeti veren firmalar, kargo sahipleri, liman işletmecileri, sektör yatırımcıları fuarda yer alarak ürünlerini iç alanda veya dış alanda (kamyon-tır, dorse, konteyner, forklift vs.) sergileyebilecek, yeni iş bağlantıları gerçekleştirebilecektir.

Kamu-özel sektör ilişkini güçlendirmeyi hedefleyen Zirveye ilişkin bilgiye www.ankaralojistikzirvesi.com adresinden erişim sağlanabileceği hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası