ANKARA KALKINMA AJANSI 3. FOTOĞRAF YARIŞMASI - Ankara Sanayi Odası

ANKARA KALKINMA AJANSI 3. FOTOĞRAF YARIŞMASI

İşareti : 05/5000-1629
İrtibat : dim@aso.org.tr
Sayın Üyemiz,

Ankara Kalkınma Ajansı’ndan alınan yazıda, Ajansın Ankara’nın kültürel ve tarihi çeşitliliğini yansıtan ve yöresel değerlerimizin ön plana çıkarılmasını amaçlayan 3. Ankara Fotoğraf Yarışması’na başvurular için son tarihin 8 Haziran 2017 olduğu ifade edilmektedir.

Yazıda devamla, Ajans ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Derneği işbirliği ile gerçekleştirilen yarışmada, Ankara’nın kültürel ve tarihi yönlerinin yanı sıra yöresel değerlerinin de ön plana çıkacağı fotoğrafların değerlendirileceği belirtilmektedir.

Ayrıca, yarışmanın lise ve üniversite öğrencileri, yetişkinler olmak üzere 3 kategoride düzenleneceği, katılımın ücretsiz olduğu yarışmaya ilişkin detaylara Ajansın web sitesinden ulaşılabileceği, sonuçların seçici kurul değerlendirmesinin ardından basın yoluyla ve www.ankaraka.org.tr ile www.tfsf.org.tr adreslerinden duyurulacağı, her kategoride birinci olan yarışmacıya 3 bin, ikinci olana 2 bin, üçüncü olana ise bin lira ödül verileceği, sergilenmeye hak kazanan fotoğraflara ise 100 lira ödül verileceği bilgisi verilmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası