Amerikan Klinik Kimya Fuarı - Ankara Sanayi Odası

Amerikan Klinik Kimya Fuarı

    27 Haziran 2016

Tarih: 27.06.2016

İşareti: 05/5000-1397

İletişim: dim@aso.org.tr

Sayın üyelerimiz,

ABD Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı’ndan alınan bir yazıda, ABD Ticaret Ataşeliği tarafından, 30 Temmuz – 4 Ağustos 2016 tarihlerinde ABD’nin Philadelphia şehrinde gerçekleştirilecek olan dünyadaki en son medikal laboratuvar cihazları, ekipmanları ve teknolojilerinin sergilendiği AACC fuarına bir delegasyon düzenleneceği bildirilmektedir. Amerikan Klinik Kimya Topluluğu (AACC) tarafından bu sene 68.si düzenlenen fuarda, her sene olduğu gibi, 750’nin üzerinde firma teknolojilerini sergileyeceklerdir.

ABD Ticaret Bakanlığı’nca resmen onaylı bir fuar olan AACC için, ABD Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı’nın Türk iş adamlarından oluşan bir ticaret heyeti organize ettiği bildirilmiştir.  Resmi heyetin katılımcılarına sağlanacak avantajlardan bazıları; fuar alanına ücretsiz giriş, Philadelphia şehrinde bir araştırma hastanesinin ve ilgili servislerinin ziyareti, seyahat öncesinde görüşmek istediğiniz Amerikan firmaları ile toplantı programınızın yapılması, sadece delegasyon üyelerine açık olan alanda toplantılarınızı yapma ve ücretsiz wi-fi kullanımı olacaktır. Aynı zamanda 8 kişilik bir grup oluşması durumunda Philadelphia şehir turu ve bir Outlet Alışveriş Merkezi’ne ücretsiz ziyaret düzenlenecektir.

Bu çerçevede, Fuar’a katılmak isteyen üyelerimizin Fuar hakkında detaylı bilgiye https://www.aacc.org/meetings-and-events/annual-meeting bağlantı adresinden ve ekte yer alan fuar programından ulaşabileceklerini belirterek, Fuar’a katılmak için 11 Temmuz 2016 Pazartesi gününe kadar ABD Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı’ndan Ebru Olcay (Tel: 0212 335 9223, E-posta: ebru.olcay@trade.gov) ile iletişime geçmeleri hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla

Ankara Sanayi Odası

Ekli dosya için tıklayınız