ALTINCI ULUSAL VERİMLİLİK KONGRESİ - Ankara Sanayi Odası

ALTINCI ULUSAL VERİMLİLİK KONGRESİ

    21 Kasım 2017

İşareti : 05/5000-3126
İrtibat : dim@aso.org.tr
İlgili Kişi: Nilay Şahin (nilay.sahin@aso.org.tr)
Sayın Üyemiz,

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan alınan yazıda, verimliliğin her boyutuyla, kurumsal olduğu kadar uygulamaya dönük olarak da ele alınacağı Altıncı Ulusal Verimlilik Kongresi’nin 7 Aralık 2017 tarihinde Ankara’da, The Ankara Hotel’de düzenleneceği ve Kongrede üniversiteler, kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ve iş dünyası temsilcilerinin verimlilik gündemiyle bir araya geleceği ifade edilmektedir.

Kongrenin Açılış Paneli “Türkiye Yeni Teknolojilerin Getirdiği Verimlilik Artışına Hazır mı?” başlığıyla düzenlenecek ve Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV) Yönetim Kurulu Başkanı ve Vestel Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Ultav, CNN Türk Ekonomi Müdürü Emin Çapa ve Koç Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kamil Yılmaz konuşmacı olarak yer alacaktır. Kongrede gerçekleştirilecek eşanlı oturumlarda çağrılı konuşmacılar, sanayinin geleceği, kaynak verimliliği potansiyeli, akıllı tarım uygulamaları, mikro veriler ışığında firma dinamikleri, firma düzeyinde verimlilik artışının kaynakları, iş gücünün geleceği gibi konularda güncel çalışma bulgularını, görüşlerini ve iyi uygulama örneklerini paylaşacaktır.

Katılımı ücretsiz olan ve ön kayıt gerektirmeyen Altıncı Ulusal Verimlilik Kongresi’ne ilişkin program ve diğer ayrıntılı bilgilere www.verimlilikkongresi.gov.tr adresinden ulaşılabileceği hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası