Almanya Kağıt,Karton ve Lleksible Ambalaj Sek.Tic.Heyeti - Ankara Sanayi Odası

Almanya Kağıt,Karton ve Lleksible Ambalaj Sek.Tic.Heyeti

    16 Kasım 2012

Tarihi  : 16.11.2012
İşareti : 05/5000-3493
İrtibat : dim@aso.org.tr 
 
Sayın Üyemiz,
 
İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden alınan bir yazıda, Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğü. Türkiye İhracatçılar Meclisi organizatörlüğünde. 17-19 Nisan 2012 tarihleri arasında, Düsscldorf/Almanya’da Kağıt. Karton ve fleksible Ambalaj sektörlerini kapsayan “‘Sektörel Nitelikli Bir Ticaret Heyeti Programı”nın İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği tarafından gerçekleştirilmesi planlandığı ifade edilmektedir.
 
Ülkemiz ambalaj sektörü ihraç ürünlerini tanıtmak ve iki ülke iş çevreleri arasında işbirliği kurulmasını sağlamak amacıyla gerçekleştirilmesi planlanan Düsseldorf “Sektörel Nitelikli Ticaret Heyeti” Programı kapsamında; İki ülke işbirliği imkanları hakkında toplantılar düzenlenmesi. Türk ve Alman işadamları arasında “B2B” iş görüşmeleri yapılması planlandığı belirtilmektedir.
 
Söz konusu “B2B” İş görüşmelerinin verimliliğinin arttınlabilmesini teminen önde gelen danışmanlık firmalarından birisi yönetiminde katılımcılarımıza yönelik olarak detaylı ihtiyaç analizi çalışması yapılarak. firmaların ürünlerinin tanınması, performans ve kapasitelerinin belirlenmesi karşılığında ilgili ülkede muhatabın doğru eşleştirilmesi amaçlandığı ifade edilmektedir.
 
Bu çerçevede. Almanya’ya yönelik Sektörel Nitelikli Ticaret Heyeti Programı gerek Almanya pazarına girmek isteyen gerekse anılan pazardaki paylarını daha da arttırmayı amaçlayan firmalar için önemli bir fırsat oluşturacağı mülahaza edildiği bildirilmektedir.
 
Almanya Seklörel Ticaret Heyeti Programı Katılım Payı;
2.600   €/Tck kişilik odada kişi başı
1.600   €/Aym firmadan 2. Kişinin ilave fiyatı
 
Katılım payına: İstanbul – Düsseldorf – İstanbul uçak bileti. 5 yıldızlı Otel’de 2 gece konaklama (oda+kahvaltı), öğlen ve akşam yemekleri, alan vergisi, havalimanı transferleri. PR hizmeti, İkili iş görüşmeleri B2B konferans salonu kiralanması ve ikramlar (çay. kahve ve kek sevisi) dahil, tercümanlık hizmetleri, katılım kitapçığında yer alma, her türlü tanıtım, ilan, basılı malzemeler ve ikili iş görüşmeleri için gerekli olan bıltün hizmetler dâhil, oteldeki ektra oda harcamaları ve diğer ekstra harcamalar hariç olduğu ifade edimektedir. . Ayrıca organizasyona İstanbul dışından katılacak üyelerimizin iç hat uçuşları ve yurt dışı çıkış pul bedelleri kendileri tarafından karşılanacağı ifade edilmektedir.
 
Ekonomi Bakanlığı’nca otel, uçak ve transfer bedellerinin %50’si karşılanacağı tebliğ kapsamında öngörüldüğü ibelirtilmektedir.
 
Söz konusu heyete katılmak isleyen üyelerimizin. 2.600 €‘luk katılım payını aşağıda yer alan hesap numarasına yatırmaları ve orijinal dekontla birlikte ek’te yer alan İngilizce Kayıt Formunu doğru ve eksiksiz olarak doldurarak, aşağıda iletişim bilgileri yer alan İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’ne en geç 07 Aralık 2012 Perşembe Günü mesai bitimine kadar başvurmaları gerekmektedir.
 
Bilgilerinize Sunarız
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası
 
 
 
İSTANBUL AĞAÇ MAMULLERİ VE ORMAN ÜRÜNLERİ İHRACATÇILARI BİRLİĞİ
 
VAKIFBANK ŞIRİNEVLER ŞUBESİ
EUR HESAP NO: 00158 0480 1276 8389
IBANNO: TR90 0001 5001 5804 8012 7683 89
 
Her türlü bilgi için iletişini:
 
İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği Fuarlar, Tanıtını ve Dış İlişkiler Şubesi:
Çobançeşme Mevkii, Sanayi Cad. Dış Ticaret Kompleksi C Blok 34196 Yenibosna/İstanbul
 
Kutay Oktay : 0212 454 05 00
                       0212 454 07 57  
Faks:               0212 454 05 01-02
E-mail:             fuar@ibb.org.tr/koktay@iib.org.tr
İnternet adresi: www.iib.org.tr