Afrika Kıtasının Sunduğu Ticaret İmkanları Ve Kamerun Semineri - Ankara Sanayi Odası

Afrika Kıtasının Sunduğu Ticaret İmkanları Ve Kamerun Semineri

Tarih: 25.06.2014  
İşareti: 05/5000-2099
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, İstanbul Ticaret Odası tarafından 1999 yılından itibaren gerçekleştirilen Türk Ürünleri Fuarları zincirine 2014 yılında Kamerun-Türk Ürünleri Fuarı ile devam edileceği bildirilmektedir.
 
Söz konusu Fuar’ın İstanbul Ticaret Odası tarafından 24-27 Eylül 2014 tarihleri arasında Kamerun’un başkenti Yaounde’de gerçekleştirileceği belirtilerek, Kamerun- Türk ürünleri Fuarı’nın detaylı bir şekilde tanıtılması ve Afrika kıtasının Kamerun ile birlikte sunduğu potansiyel ticaret imkanları hakkında reel sektöre detaylı bilgi sağlaması planlanmaktadır.
 
Bahse konu fuarla ilgili olarak, T.C. Yaounde Büyükelçiliği Ticaret Müşaviri Gökhan Üsküdar tarafından 25 Haziran 2014 Çarşamba günü saat 13.00’da İstanbul Ticaret Odası 5. Kat Meclis Salonunda ‘Afrika Kıtasının Sunduğu Ticaret İmkanları ve Kamerun’ adı altında bir bilgilendirme seminerinin gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.
 
İlgili fuara ilişkin bilgilerin aktarılacağı seminere katılımlar için gerekli katılım formu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği web sayfası (www.tobb.org.tr) sağ panelindeki “Uluslararası İş İmkanları/Yurtiçi Etkinlikler” başlığı altında yer almaktadır.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası