Aeromart Summit India İş Forumu - Ankara Sanayi Odası

Aeromart Summit India İş Forumu

Tarih: 25.02.2016
İşareti: 05/5000-489
İletişim: dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan havacılık ve savunma sanayii konulu AEROMART SUMMIT INDIA iş forumu Hindistan’ın Banglore kentinde 20-22 Eylül 2016 tarihleri arasında yapılacaktır.

Forumu düzenleyen organizatör firmadan alınan yazıda, AEROMART’ın havacılık ve savunma alanında çalışanları biraraya getiren bir eşleştirme programı olduğu belirtilmektedir. Ayrıca, orijinal parça üreticilerinin ve ana yüklenicilerin tedarik zincirlerini geliştirmek ve Hindistan’daki gelişimlerine destek olmak; orijinal parça üreticileri ve ana yüklenicilerle çalışmaya istekli havacılık, savunma ve ilgili diğer endüstri alanlarında faaliyet gösterenlerin doğru kişilerle görüşmelerini sağlayan bir kazan-kazan fırsatı olduğu yazıda iletilmektedir. 

Söz konusu forum kapsamında, Hindistan’da havacılık ve savunma pazarı, bakış açıları ve strateji, Hindistan’da orijinal parça üreticisi ve ana yüklenicisi olmak, satın alma stratejileri ve orijinal parça üreticileri ve ana yükleniciler ile çalışma konularında üst düzey konferansların yanı sıra fuar ve ikili iş görüşmelerinin yapılacağı bildirilmektedir. 

Kayıt ve katılım ücretlerine dair bilgiyehttp://meetings.bciaerospace.com/india/2016/ adresinden ulaşılabilir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası